מהו NEXT-CASE?

NEXT-CASE הינו המאגר היחיד מסוגו בישראל, המאגד לראשונה עורכי דין פרילנסרים מכל תחומי ההתמחות, ומאפשר לפרסם פרויקטים ולחפש עובדים ללא עלות. המאגר הוקם על ידי עו”ד בלה סטולר, מייסדת ו-CEO, במטרה לסייע לעורכי דין למצוא מקורות פרנסה בשוק המשפט הישראלי, ולספק פלטפורמה באמצעותה יוכלו עורכי דין להסתייע בעורכי דין פרילנסרים.

מאגר NEXT-CASE מייצר פלטפורמה נוחה ונגישה, באמצעותה עורכי דין יכולים לבחור עורך דין מהמאגר ולשכור את שירותיו פר פרויקט/תיק, תמורת תשלום שייקבע ביניהם ולהפיק מכך תועלת רבה.

עורך הדין הפרילנס שייכלל במאגר NEXT-CASE, ייחשף למגוון אפשרויות שבהן יוכל להרוויח: בכתיבת כתבי טענות, בקשות, מכתבי התראה, הופעה בדיונים, כתיבת ערעורים, הכנת סיכומים ולצבור הכנסה חודשית מכובדת.

משרדי עורכי דין המתמודדים עם היקף עבודה גדול, נדרשים לגיבוי של עורך דין על בסיס יומי, בין היתר בלהוציא בקשה דחופה לבית המשפט, לכתוב כתב טענות, לאמת תצהיר, לבקש דחייה בדיון או להיות נוכח בהקראה. יחד עם זאת, לא כל עורך דין מעוניין להגדיל את מצבת העובדים במשרדו.

כיצד זה עובד?

פרטיהם של עורכי הדין הפרילנסרים הנרשמים למאגר NEXT-CASE מופיעים באתר בחלוקה לתחומי התמחות כאשר כל עורך דין מקבל עמוד אישי עם תמונה, בציון פרטיו, פירוט ניסיונו, השכלתו, ופרטי משרדו.

עורכי דין המעוניינים לקבל שירות משפטי מעורך הדין הפרילנס יכולים לפרסם באמצעות האתר את התיק המשפטי/המשימה הנדרשים לביצוע (ללא עלות) והתשלום המוצע בגינו.

באמצעות פרסום התיק המשפטי, יקבל עוה”ד פניות מעורכי דין המעוניינים לספק את השירות. דרך נוספת היא לחפש עו”ד במאגר על פי הקריטריונים ותחום ההתמחות.

עורכי הדין יתקשרו ביניהם על בסיס חופשי ויקבעו תעריף מוסכם בעבור ביצוע העבודה, כנגד חשבונית מס, ולאחר ביצוע העבודה תסתיים ההתקשרות ביניהם.

חשוב לציין כי ההתקשרות בין עורכי הדין מתבצעת ללא התערבות או התחייבות מצד מאגר NEXT-CASE והמאגר משמש כפלטפורמה בלבד (ראה את תנאי השימוש). עורכי הדין מתחייבים כי המידע שמסרו ל- NEXT-CASE הינו אמיתי ואין בו בכדי להטעות או לגרום נזק. האתר לא מתחייב כי הופעה במאגר היא ערובה למציאת עבודה ואין האתר או מנהליו נושאים באחריות כלשהי לתשלומים המגיעים בעבור ביצוע העבודה, ביחס לטיבה או מבצעה.

מייסדת “Next Case “, עו”ד בלה סטולר. צילום: סמדר כפרי 

אודות מייסדת Next Case

עו”ד בלה סטולר, בעלת תואר ראשון בתקשורת ועורכת דין מוסמכת. החלה את דרכה המקצועית כעיתונאית בתחומי המשפט והפלילים. בשנת 2013 קיבלה את הסמכתה ומאז פעילה למען קהילת עורכי הדין. בעלת חברה לשירותי תוכן ויחסי ציבור לעורכי דין. הקימה את NEXT-CASE מתוך תחושת שליחות ורצון לשפר את תנאי ההשתכרות של עורכי הדין בישראל. פעילה בפורום הצעירים בלשכת עורכי הדין בראשותו של עו”ד שחר אורגד, סגן יו”ר לשכת עורכי הדין.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support